Kalkulator korzyści Home stagingu

17/12/2020 0 Comments

Stało się. Decyzja zapadła. Sprzedajesz swoje mieszkanie lub dom.
Robisz zdjęcia, dajesz ogłoszenie i z optymizmem czekasz na klientów. Zaczynają dzwonić telefony, przychodzą pierwsi potencjalni nabywcy…i nic…nadal czekasz. Zaczynasz się zastanawiać, dlaczego Twoja nieruchomość się nie sprzedaje?
Hm…na pewno jest za droga. Porównujesz ponownie ceny podobnych ofert i postanawiasz, że po prostu OBNIŻYSZ CENĘ!!! Przecież, każdy chce kupić jak najtaniej, to oczywiste. Mijają dni, tygodnie, ktoś dzwoni, czasem przyjdzie, znów zada milion pytań i …..nadal nic. Może trzeba zaoferować jeszcze taniej – myślisz – wtedy oferta będzie super konkurencyjna. Tylko gdzie jest dolna granica – zastanawiasz się – przecież też chcesz zyskać na tej transakcji.

Czas mija, a on jest dla Ciebie istotny, bo czas to pieniądz. Pieniądz, który niestety tracisz każdego dnia. Ta sytuacja coraz bardziej Cię stresuje. To normalne. Co teraz?

Czy wiesz, że cały sekret tkwi w pierwszym wrażeniu? Z mieszkaniami jest jak z ludźmi, albo polubisz kogoś od razu albo nie.

Wypełnij poniższy kalkulator i dowiedz się:
– ile tracisz każdego miesiąca, gdy nieruchomość „się nie sprzedaje”
ile możesz zyskać, gdy skorzystasz z PEŁNEJ usługi Home stagingu czyli PAKIETU MAX.

Nie trać więcej swojego cennego czasu i pieniędzy!
Porozmawiajmy. Zadzwoń lub napisz.

Razem sprawimy, że Twoja nieruchomość wyróżni się w oceanie podobnych ofert. Zastosujemy kilka sposobów i pokażemy ją z najlepszej strony.
Sprzeda się szybko i za cenę jaka Cię interesuje.

Im wcześniej zdecydujesz sie na Home staging, tym większy i szybszy może być Twój zysk!

*wartości prezentowane w kalkulatorze są orientacyjne, oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego