O mnie

…i o Homestagingu

Home staging nie doczekał się jeszcze polskiego odpowiednika. Home oznacza „Dom” w znaczeniu miejsca, w którym żyjemy lub do którego czujemy, że pasujemy. Staging pochodzi od rzeczownika Stage, który określa „Scenę”, czyli miejsce w teatrze na którym występują aktorzy. Gdy połączymy oba te słowa w Home staging znaczenie jakie otrzymamy to „zaprezentowanie domu przed publicznością (nabywcami), w taki sposób by w wyobraźni poczuli się jego domownikami” Przynajmniej taka jest moja definicja 🙂

Home staging to kreowanie nastroju i zmian za pomocą różnych technik i sposobów.
To usługa przygotowania nieruchomości do szybkiej sprzedaży w jak najwyższej możliwej cenie!
Z założenia działania i zmiany jakie proponuje Home staging są dopasowane do możliwości finansowych sprzedającego i nie powinny nieść za sobą wielkich nakładów w stosunku do oczekiwanego efektu Wow!

Mieszkanie lub dom to przestrzenie, w których żyjemy lub które są dla nas z jakiegoś powodu ważne np. odziedziczone. Przychodzi taki moment, gdy podejmujemy decyzję o sprzedaży. Wtedy rozpoczyna się proces, który nie zawsze jest szybki, łatwy i zyskowny.

Dlaczego niektóre nieruchomości sprzedają się szybko, a inne miesiącami czekają na kupującego?
Cała tajemnica tkwi w prezentacji ich najlepszych stron i stworzeniu takiej przestrzeni, w której potencjalny nabywca intuicyjnie wyobrazi sobie, że już tam mieszka. Wtedy sukces szybkiej finalizacji transakcji mamy gwarantowany.

Czarujące przestrzenie sprzedają się same!

Sprzedajesz nieruchomość? To świetnie.
Mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Możesz sprzedać ją szybciej i za wyższą cenę.

Pomagam dostrzec mocne strony i spojrzeć na opatrzone miejsce „świeżym okiem”.
Pomagam w przyspieszeniu zmiany, jaka wiąże się ze sprzedaniem jednej nieruchomości, by móc rozpocząć nowy etap w życiu.
Pomagam przejść przez proces związany z „oddaniem” komuś innemu „swojej przestrzeni”, z którą sprzedający jest mocno zżyty.
Pomagam uwolnić się od stresu związanego z długotrwałym borykaniem się z niesprzedawalną nieruchomością.
– Pomagam osiągnąć zadowalający zysk na sprzedaży.

Jestem certyfikowaną Homestagerką, należę do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Home Stagerów. Niemal 20 lat pracowałam zawodowo dla międzynarodowych firm, gdzie z radością zajmowałam się komunikacją, reklamą, public relations i marketingiem. Teraz swoje wieloletnie doświadczenie przekładam na Home staging, który jest świetnym narzędziem marketingowym pomocnym w procesie sprzedaży nieruchomości. Moim talentem jest widzenie piękna i wydobywanie pozytywnych stron. Ukończyłam Kulturoznawstwo, zawsze interesowało mnie opowiadanie obrazem.
Na dodatek kilka lat temu zbudowałam swój dom (tak, tak…kładłam karton-gipsy, malowałam!) i zaprojektowałam jego wnętrza.

Mam na imię Agnieszka i zapraszam Cię do czarującego świata Home stagingu.

Agnieszka Bischoff